Content
K

Kinga

Check oval Profil zweryfikowany

4,9
Wszystkie opinie: 6

Mistrz pracuje w:

Województwo Sląskie Sląskie
Ruda Śląska

O mnie

Jestem dokładna i sumienna. Sprzątam z pasją i zaangażowaniem. Wysoka jakość usług gwarantowana! Twój dom będzie lśnił czystością jak nigdy dotąd.

Zostaw opinię!
Dodaj swoją opinię, aby pomóc wykonawcowi zwiększyć jego wiarygodność! Dzięki temu inni klienci będą mu bardziej ufać Dodaj opinię

Opinie o Kinga

4,9

(Opinie: 6)
Szczegóły oceny
Ogólne wrażenie
5,0
Jakość pracy
5,0
Szybkość kontaktu
4,7
Punktualność
4,8
Sprzątanie
Sprzątanie
M
26.08.2023
Ocena pracy Wykonawcy:
Po remoncie cały dom był w jednym bałaganie. Już nie wiedziałam, co z tym zrobić! Na szczęście znalazłam Ciebie i Twój świetny serwis sprzątania po remoncie. Już nigdy nie będę się martwić o ten bałagan po remoncie. Dzięki!
Sprzątanie, Sprzątanie po remoncie
M
25.08.2023
Ocena pracy Wykonawcy:
Praca wykonana przez Ciebie to niesamowite odświeżenie mojego mieszkania. Sprzątanie mieszkań to Twoja pasja, co widać po każdym szczególe. Polecam z całego serca!
Sprzątanie, Sprzątanie mieszkań
A
22.08.2023
Ocena pracy Wykonawcy:
Niesamowite! Moje okna nigdy nie wyglądały lepiej. Dzięki twojej pracowitości są teraz idealnie czyste i lśniące. Twoja usługa mycia okien jest najwyższej klasy. Będę polecać Cię każdemu!
Sprzątanie, Mycie okien
E
02.08.2023
Ocena pracy Wykonawcy:
Metoda pracy robi ogromne wrażenie. Mycie okien przez Pana to ekstremalnie precyzyjna i staranna usługa. Czystość i blask to nieodzowny efekt. Zdecydowanie polecam!
Sprzątanie, Mycie okien
A
10.07.2023
Ocena pracy Wykonawcy:
Po remoncie mieszkania zgłosiłam się do Pana z zapytaniem o sprzątanie. Zadanie zostało wykonane błyskawicznie i niezwykle dokładnie. Serdecznie polecam!
Sprzątanie, Sprzątanie po remoncie
Pokaż więcej

Moje umiejętności i usługi

Sprzątanie

Sprzątanie ∙ 3

Mycie okien

Sprzątanie mieszkań

Sprzątanie po remoncie