Content
J

Jolanta

Check oval Profil zweryfikowany

4,6
Wszystkie opinie: 6

Mistrz pracuje w:

Województwo Swiętokrzyskie Swiętokrzyskie
Kielce

O mnie

Perfekcyjnie sprzątam, dbam o każdy detal. Twoje mieszkanie będzie błyszczeć! Szybko, precyzyjnie i z pasją. Zaufaj doświadczeniu i profesjonalizmowi. Sprzątanie to moja specjalność.

Zostaw opinię!
Dodaj swoją opinię, aby pomóc wykonawcowi zwiększyć jego wiarygodność! Dzięki temu inni klienci będą mu bardziej ufać Dodaj opinię

Opinie o Jolanta

4,6

(Opinie: 6)
Szczegóły oceny
Ogólne wrażenie
5,0
Jakość pracy
5,0
Szybkość kontaktu
4,3
Punktualność
4,2
Sprzątanie
Sprzątanie
J
23.08.2023
Ocena pracy Wykonawcy:
Wielkie dzięki za staranne mycie okien, rewelacyjna praca! Od teraz zawsze będę się do Ciebie zgłaszać. Polecam serdecznie każdemu tak profesjonalną usługę.
Sprzątanie, Mycie okien
M
18.08.2023
Ocena pracy Wykonawcy:
Po remoncie mieszkania zleciłam sprzątanie Pani, której praca przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Czystość i porządek wróciły do mojego domu dzięki zaangażowaniu i staranności wykonanej usługi. Gorąco polecam!
Sprzątanie, Sprzątanie po remoncie
K
01.08.2023
Ocena pracy Wykonawcy:
Jestem pod wrażeniem pracy, którą wykonałaś na moim mieszkaniu! Twoje sprzątanie mieszkań to zdecydowanie najwyższy poziom. Każdy kąt błyszczy! Dziękuję Ci za Twoją sumienność i profesjonalizm.
Sprzątanie, Sprzątanie mieszkań
J
01.08.2023
Ocena pracy Wykonawcy:
Z usług sprzątania mieszkań skorzystałam już nie raz i zawsze jestem zadowolona! Precyzja, dokładność, rzetelność to cechy, które decydują o moim wyborze. Gorąco polecam!
Sprzątanie, Sprzątanie mieszkań
A
31.07.2023
Ocena pracy Wykonawcy:
Mycie okien odbyło się sprawnie i dokładnie. Jakość pracy nie pozostawia żadnych zastrzeżeń. Talenty tego pana to najlepsza rekomendacja!
Sprzątanie, Mycie okien
Pokaż więcej

Moje umiejętności i usługi

Sprzątanie

Sprzątanie ∙ 3

Mycie okien

Sprzątanie mieszkań

Sprzątanie po remoncie